Güncel Paylaşım Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Güncel Paylaşım Sitesi

EN GENİŞ MP3 VE PAYLAŞIM SİTESİ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fikriye ve Latife, Mustafa Kemal’i Sevdim

YazarMesaj
AngeL
Site Sahibi
Site Sahibi
AngeL

Fikriye ve Latife, Mustafa Kemal’i Sevdim Empty
MesajKonu: Fikriye ve Latife, Mustafa Kemal’i Sevdim   Fikriye ve Latife, Mustafa Kemal’i Sevdim Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 11:33 am

Süzer Plaza’nın giriş katında bulunan Süzer Sanat Merkezi, sanatseverleri birbirinden dikkat çekici etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Oyunlarını Süzer Sanat Merkezi içindeki Performans Sahnesi’nde sergileyen Tiyatro Maan, nisan ayında üç oyunla tiyatroseverlerle buluşuyor. Tiyatro Maan, sanatçıların hayallerini sınırlamadan ve sınırlandırtmadan projelerini gerçekleştirdikleri alternatif sahne anlayışıyla farklı çalışmalara imza atıyor.

“Fikriye ve Latife, Mustafa Kemal’i Sevdim”, milli mücadelenin en kritik dönemlerinin yaşandığı günlerde, Mustafa Kemal’e aşık iki kadının hikayesini anlatıyor. Oyun, Dilruba Saatçi’nin tek kişilik görkemli performansıyla 8. Lions Tiyatro Ödülleri’nde “Tek Kişilik Prodüksiyon” ödülüne layık görülmüştü. 8. Lions Tiyatro Ödülleri kapsamında “Tek Kişilik Prodüksiyon” ödül kategorisi bulunmamasına karşın, oyunun başarısı nedeniyle özel olarak böyle bir kategori açılmıştı. Çağımıza uygun, modern bir sunumla kurgulanan oyuna; epik ve dramatik anlatım, şarkı, dans ve müzik eşlik ediyor. “Fikriye ve Latife, Mustafa Kemal’i Sevdim”, 16 Nisan’da tiyatroseverlerle buluşuyor.

Tarih : 16 Nisan Perşembe 2009
Yer : Tiyatro Maan Performans Sahnesi
Adres : Süzer Plaza, Asker Ocağı cad. No:15
(Ritz Carlton Otel altı)
Gümüşsuyu İstanbul
Tel : 0 212 252 88 35
https://mp3paylasim.yetkin-forum.com

Fikriye ve Latife, Mustafa Kemal’i Sevdim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YAŞAR KEMAL