Güncel Paylaşım Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Güncel Paylaşım Sitesi

EN GENİŞ MP3 VE PAYLAŞIM SİTESİ

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sen Şimdi Gidecen ya Cehennem’in Dibine Git Ben Bağrıma Taş Basarım -kitap özeti

YazarMesaj
AngeL
Site Sahibi
Site Sahibi
AngeL

Sen Şimdi Gidecen ya Cehennem’in Dibine Git Ben Bağrıma Taş Basarım -kitap özeti Empty
MesajKonu: Sen Şimdi Gidecen ya Cehennem’in Dibine Git Ben Bağrıma Taş Basarım -kitap özeti   Sen Şimdi Gidecen ya Cehennem’in Dibine Git Ben Bağrıma Taş Basarım -kitap özeti Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 11:28 am

Yazarın aşk üzerine yazdığı bu son kitabı şu an piyasada bulunan birçok aşk kitabının tersine aşkın zararlarından, aşkın kullanım biçimine ve aşkın oluşturduğu köklü önyargılara kadar geniş bir açıdan insanlığa parlak bir ışık tutmakta ve okuyucusunu her zaman olduğu gibi sarsarak kendine getirmektedir. Yaklaşık 500 sayfa civarında olan kitap; Allah Aşkı, evliliklerin nasıl sağlamlaştırılabileceği , aldatma, insandaki potansiyel aşk enerjisi gibi bir çok değişik konuya da yer vermiş bulunuyor… Ayrıca yazarın daha önceki kitaplarında olduğu gibi bu kitabında da yine kitabın köşesine yerleştirilmiş olan “Bağır Taşı” isimli bir kutunun içinde özellikle aşk mağdurlarını ilgilendiren bir hediye de bulunmaktadır.
https://mp3paylasim.yetkin-forum.com

Sen Şimdi Gidecen ya Cehennem’in Dibine Git Ben Bağrıma Taş Basarım -kitap özeti
1 sayfadaki 1 sayfası